Stadnina koni

Wymarzone miejsce dla miłośników koni

Tutaj przeżyjesz prawdziwą przygodę z tymi wyjątkowymi zwierzętami.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do szkółki jeździeckiej. 

Szkolimy zarówno początkujących jak i zaawansowanych jeźdźców. Najmłodszych zapraszamy na oprowadzanki na naszych kucykach. Organizujemy wyjazdy w teren, indywidualne treningi sportowe, szkolenia oraz konsultacje z trenerami sportu.

Hipoterapia służy poprawie funkcjonowania w każdej sferze życia. 

Hipoterapia jest metodą terapeutyczną, która służy poprawie funkcjonowania w sferze fizycznej, emocjonalnej, poznawczej i społecznej. Realizowana jest przez wykwalifikowanego hipoterapeutę zgodnie z zaleceniami lekarza i przy współpracy z innymi specjalistami prowadzącymi pacjenta. Integralną częścią procesu są specjalnie przygotowane do pracy zwierzęta. Posiadamy wyszkolone konie różnych ras, dzięki czemu oferujemy zajęcia zarówno dla dorosłych jak i małych dzieci.

Na terenie Zagrody Orawskiej prowadzimy pensjonat dla koni. 

Dysponujemy przestronnymi boksami angielskimi, padokami, a w sezonie letnim pastwiskami. Posiadamy również dużą krytą ujeżdżalnię z kompletem przeszkód parkurowych. 

Ale to nie wszystko...
Obozy jeździeckie letnie i zimowe

Miejsce Chyżne zaprasza na wyjątkowe obozy jeździeckie w orawskiej krainie. To niezapomniany czas, który łączy zabawę i naukę pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów jeździectwa. Tu nie ma miejsca na nudę!

Wycieczki szkolne

Dzieci i młodzież serdecznie zapraszamy na zielone szkoły oraz jednodniowe wycieczki do naszego ośrodka. Zagroda Orawska to doskonałe miejsce aby zaznajomić się ze zwierzętami mieszkającymi na naszej mini farmie. Spotkać można konie, lamy, alpaki, daniele oraz kózki! A to wszystko w bajecznej scenerii pośród pól i lasów. Na leśnej polanie w pobliżu ośrodka wyznaczone jest specjalne miejsce ogniskowe z zadaszeniem, ławkami i stołami.

Rajdy konne

Organizujemy jednodniowe wycieczki konne oraz kilkudniowe rajdy konne. Trasę i długość rajdu dopasowujemy do  umiejętności oraz chęci uczestników. Grupa powinna liczyć minimum cztery osoby. Przy większej liczbie chętnych decyduje aktualna dostępność koni. 


Cennik zajęć jeździeckich

Chcesz dowiedzieć się więcej ? Zadzwoń do Izabeli - naszego Kierownika Stajni pod numer +48 602 355 912

Jazda w grupie
OD 50 zł / 1 H
Teren w grupie
60 zł / 1 H
Jazda indywidualna
90 zł / 1 H
Jazda na lonży
50 zł / 30 MIN
Hipoterapia
40 zł / 30 MIN
Oprowadzanie
20 zł / 10 MIN
Przejażdżka bryczką
200 zł / 1 H